Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.5
ContactRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5