Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
CommissionRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 5.0
JulesRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Dumb MoneyRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Audition 109Rated ★ 0.5- TarotRated ★ 1.5
MantisRated ★ 1.5
Dead Talents SocietyRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Dirty MoneyRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Hot BloodedRated ★ 5.0