Titles you rated
The TyrantRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
The ActRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0- Haken no HinkakuRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.5
Uncle GrandpaRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- ItRated ★ 2.0