Titles you rated
Final PortraitRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The BodyRated ★ 2.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 0.5
Justice LeagueRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
LifeRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5