Movies
Ratings
963
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 2.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 2.5
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 2.0
Seventh SonRated ★ 2.5
From Dusk Till DawnRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The NorthmanRated ★ 3.0
The VisitRated ★ 2.0
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
Smile 2Rated ★ 3.5
PriestRated ★ 3.0
TwoRated ★ 0.5