Series
Ratings
374
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
Another LifeRated ★ 3.0
Another LifeRated ★ 3.0
BiohackersRated ★ 3.0
BiohackersRated ★ 3.0
WaywardRated ★ 2.5
The SocietyRated ★ 3.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 2.5
SPEC: ShouRated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
The EternautRated ★ 3.0
UntamedRated ★ 3.0
The StudioRated ★ 3.5