Titles you rated
Easy ARated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 1.0
TedRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 0.5
TitanicRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0
BlindRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5