Titles you rated
LimitlessRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 0.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5- WishRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
GravityRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0