Titles you rated
TarzanRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0