Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 1.5
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0