Movies
Ratings
45
The Life of David GaleRated ★ 5.0
The Map Against the WorldRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5- Les MisérablesRated ★ 0.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0