Movies
Ratings
216
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 4.0
Stake LandRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
[REC]²Rated ★ 2.0
The ThingRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0