Movies
Ratings
72
Se7enRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
DraculaRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0