Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.5- The LetterRated ★ 3.0
- Les MisérablesRated ★ 4.0
NanaRated ★ 4.0
YouthRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 3.5
An EducationRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 4.5
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0