Movies
Ratings
303
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0