Movies
Ratings
27
The IncrediblesRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
SickoRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0