Titles you rated
The Legend of ZorroRated ★ 5.0
The Lone RangerRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 5.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
Memento MoriRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Mutt BoyRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 4.0
BeanRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Ten CommandmentsRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0