Movies
Ratings
566
The MasterRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
I, You, He, SheRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Typhoon ClubRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Spring NightRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 3.5
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0