Series
Ratings
17
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Olive KitteridgeRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
MistyRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
In TreatmentRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 4.0