Titles you rated
The Berlin FileRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.5