Titles you rated
Assault on Precinct 13Rated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 3.5
The DivideRated ★ 5.0
Killer EliteRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 5.0
The GreyRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0