Titles you rated
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 5.0
Railroad ManRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0