Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Green ZoneRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 4.5
CountdownRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
RampantRated ★ 3.0