Series
Ratings
62
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 2.0
Liar GameRated ★ 1.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
In Time With YouRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5