Movies
Ratings
156
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Vertical LimitRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.0
Scary Movie 2Rated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
Austin Powers: The Spy Who Shagged MeRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0