Movies
Ratings
1224
Catch and ReleaseRated ★ 1.5
Hot Summer NightsRated ★ 3.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Mile 22Rated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 3.5
Murder MysteryRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 5.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
UnbrokenRated ★ 3.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Sunshine CleaningRated ★ 4.0
The Girl on the TrainRated ★ 4.5
The Five-Year EngagementRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0