Series
Ratings
169
Conversations with a Killer: The Ted Bundy TapesRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5- Chewing GumRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 5.0- American Experience : TeslaRated ★ 3.0
iCarlyRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5