Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
Traveler Season 1Rated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
One PieceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 2.5
High KickRated ★ 5.0