Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0