Movies
Ratings
163
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 5.0
American History XRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
RockyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Get Rich or Die Tryin'Rated ★ 3.0
Lullaby for PiRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0