Movies
Ratings
308
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 3.0
Love.netRated ★ 2.5