Series
Ratings
38
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
MaskRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0