Movies
Ratings
27
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0