Movies
Ratings
639
Under the Tuscan SunRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 5.0
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
Look Both WaysRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
PersuasionRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.5