Movies
Ratings
24 New WorldRated ★ 4.0 New WorldRated ★ 4.0
 FriendRated ★ 5.0 FriendRated ★ 5.0
 G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0 G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
 The HostRated ★ 4.0 The HostRated ★ 4.0
 King and the ClownRated ★ 5.0 King and the ClownRated ★ 5.0
 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
 Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0 Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
 Spider-Man 3Rated ★ 2.0 Spider-Man 3Rated ★ 2.0
 Home AloneRated ★ 4.0 Home AloneRated ★ 4.0
 TitanicRated ★ 4.0 TitanicRated ★ 4.0
 JumanjiRated ★ 4.0 JumanjiRated ★ 4.0
 Cyrano AgencyRated ★ 3.0 Cyrano AgencyRated ★ 3.0
 Shaolin SoccerRated ★ 3.0 Shaolin SoccerRated ★ 3.0
 Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0 Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
 300Rated ★ 4.0 300Rated ★ 4.0
 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
 2012Rated ★ 3.0 2012Rated ★ 3.0
 71: Into the FireRated ★ 3.0 71: Into the FireRated ★ 3.0
 War of the ArrowsRated ★ 4.0 War of the ArrowsRated ★ 4.0
 The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0 The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0