Titles you rated
FuryRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
United 93Rated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.5
Miss CongenialityRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 5.0
GeostormRated ★ 2.0
RV: Resurrected VictimsRated ★ 2.0