Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 0.5
Violet EvergardenRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Still Loving YouRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
9 End 2 OutsRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
All About My MomRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0