Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Blade: TrinityRated ★ 3.5