Titles you rated
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5- DUMB WAYS TO DIERated ★ 3.5
Day & NightRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Woman in GoldRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.5