Titles you rated
- Smile, YouRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Princess Ja MyungRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Operation ProposalRated ★ 3.0