Titles you rated
Do Re Mi Fa So La Si DoRated ★ 0.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 1.5
The ConjuringRated ★ 2.0
Hot Young BloodsRated ★ 1.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5