Movies
Ratings
969
Zootopia 2Rated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 1.5
The Solitary GourmetRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Marie AntoinetteRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 3.0
Monte Cristo: The Musical LiveRated ★ 5.0- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 3.5
- The Man Who LaughsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0