Titles you rated
One Punch ManRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
High Potential Season 1Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 4.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 5.0
VigilanteRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0