Titles you rated
Blood DiamondRated ★ 5.0
ColetteRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 2.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 2.5
The JournalistRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The MuleRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
On the Basis of SexRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
Wonder WheelRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.5