Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 3.5
FrankRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
Black MoneyRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Behind the CurveRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 3.0
IORated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0