Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 3.0
MaborosiRated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 3.5- The Birth of KoreaRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
Last DanceRated ★ 4.5
ONE PIECE FILM ZRated ★ 4.0
One Piece Film: GoldRated ★ 3.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
Ip Man 4: The FinaleRated ★ 2.0
AlienoidRated ★ 2.0
Chun Tae-ilRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0