Series
Ratings
140
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Dragon ZakuraRated ★ 5.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 4.0
The Confidence Man JPRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Mrs. AmericaRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0