Titles you rated
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Grave EncountersRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Iron SkyRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Broken ArrowRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
DesperadoRated ★ 4.5
UntraceableRated ★ 3.5
HitchRated ★ 3.5
Judge DreddRated ★ 3.0
The River WildRated ★ 4.5- ●RECRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5- Desire To KillRated ★ 3.5
TimelineRated ★ 3.5- A Little PrincessRated ★ 5.0
1 Litre of TearsRated ★ 4.0