Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0- Birthday CardRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Before I FallRated ★ 3.5
A DayRated ★ 3.0