Movies
Ratings
139
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5